Mieszkaj w swoim stylu

Styl

Nowojorski

Stonowany glamour dla każdego, kto ceni ponadczasową elegancję. Styl nowojorski wyróżniają przede wszystkim detale kojarzące się z wnętrzami kamienic: sztukateria, lamperie, zdobione listwy. W nowojorskich apartamentach wzrok przyciągają także materiały: pikowane obicia kanap, welur, różnorodność wykorzystanych deseni.

Zobacz dostępne apartamenty

Styl

Industrialny

Loftowe wnętrze to wybór dla osób lubiących mocne dodatki. Apartamentom w stylu industrialnym charakteru nadają przede wszystkim dodatki z metalu w czerni i szarości oraz naturalne drewno, nieraz w towarzystwie surowego betonu bądź odkrytej cegły, z akcentami miedzianymi i elementami drucianej kraty. W naszym wydaniu styl industrialny jest wciąż lekki, ponieważ we wnętrzach dominuje biel w połączeniu z delikatnymi szarościami. Dzięki dużym oknom wszystkie pomieszczenia są widne.
Apartamenty industrialne współgrają z klimatem całej Elektrowni Powiśle, w której przeważają postindustrialne dodatki.

Zobacz dostępne apartamenty

Styl

Minimalistyczny

Najlepszy wybór dla tych, którzy kochają prostotę i skromną paletę barw.
Również osoby potrzebujące czystego płótna do nadaniu apartamentowi własnego stylu – odpowiednio dobrane dodatki pozwolą przekształcić styl minimalistyczny w wymarzone wnętrze.

Zobacz dostępne apartamenty

Chcesz wiedzieć więcej?

Umów spotkanie

Chcesz zobaczyć nasze apartamenty na żywo i poczuć klimat Elektrowni Powiśle z perspektywy jej mieszkańców? Umów się na spotkanie.

Aneta Cholewińska

+48 605 236 155